Club: CHICAGO RUSH
Club Code: CHR
 Important Messages    19         view all messages
 Spring 2024 Teams    80 
  8U-5V5/4S RUSH OSWEGO 2016 PREMIER CHRM084  HOLLY HUNLEY
  8U-5V5/4S RUSH SOUTH 2016 CHRM087  DEBBIE RIOS
  8U-5V5/5NW1 RUSH NORTH 2016 WHITE CHRM086  LEIGHANA EARNEST
  8U-5V5/5NW2 RUSH NORTH 2016 BLUE CHRM085  LEIGHANA EARNEST
  8U-5V5/5SW2 RUSH OSWEGO 2016 BLUE CHRM088  ASHLEY KEIL
  8U-5V5/5W RUSH WEST 2016 PREMIER CHRM081  ROSE MANUAL
  8U-7V7/3N RUSH - WILMETTE WINGS 2016 RED CHRM082  ADAM LEVY
  8U-7V7/5NE2 RUSH - WILMETTE WINGS 2016 BLUE CHRM083  ADAM LEVY
  9U/3NE RUSH - WILMETTE WINGS 2015 RED CHRM092  ADAM LEVY
  9U/3SW RUSH SOUTH 2015 CHRM097  DEBBIE RIOS
  9U/4E RUSH - WILMETTE WINGS 2015 BLUE CHRM093  ADAM LEVY
  9U/4N RUSH NORTH 2015 PREMIER CHRM095  DANIEL SCHWARTZ
  9U/5E RUSH - WILMETTE WINGS 2015 WHITE CHRM091  ADAM LEVY
  9U/5N RUSH NORTH 2015 BLUE CHRM096  BENJAMIN WILBOR
  9U/5SW RUSH OSWEGO 2015 PREMIER CHRM094  JENN SMITH
  10U/1 RUSH - WILMETTE WINGS 2014 RED CHRM105  ADAM LEVY
  10U/3E RUSH - WILMETTE WINGS 2014 BLUE CHRM106  ADAM LEVY
  10U/4S RUSH SOUTH 2014 BLUE CHRM1011  JAMIE DAVIES
  10U/4W RUSH WEST 2014 PREMIER CHRM101  ERIC HLINKA
  10U/5E1 RUSH - WILMETTE WINGS 2014 SILVER CHRM104  ADAM LEVY
  10U/5E2 RUSH - WILMETTE WINGS 2014 WHITE CHRM107  ADAM LEVY
  10U/5N1 RUSH NORTH 2014 PREMIER CHRM108  VERONICA WOOLSON
  10U/5N2 RUSH NORTH 2014 BLUE CHRM109  DI ZHAO
  10U/5SW RUSH OSWEGO 2014 BLUE CHRM103  ANDREA HOGER
  10U/5W1 RUSH OSWEGO 2014 BLUE 2 CHRM1012  ANDREA HOGER
  11U/1S RUSH SOUTH 2013 PREMIER CHRM1112  FRAZER GALT
  11U/2NE RUSH NORTH 2013 PREMIER CHRM118  BRENT DIRKS
  11U/2S RUSH SOUTH 2014 PREMIER CHRM1113  FRAZER GALT
  11U/3E RUSH - WILMETTE WINGS 2013 PREMIER CHRM115  ADAM LEVY
  11U/3NW RUSH WEST 2013 PREMIER CHRM111  MICHAEL RABE
  11U/3SW RUSH SOUTH 2013 BLUE CHRM1111  FRAZER GALT
  11U/4E RUSH - WILMETTE WINGS 2013 RED CHRM116  ADAM LEVY
  11U/5E1 RUSH - WILMETTE WINGS 2013 BLUE CHRM117  ADAM LEVY
  11U/5N1 RUSH NORTH 2013 BLUE CHRM119  SEAN CONNELLY
  11U/5N2 RUSH NORTH 2013 WHITE CHRM1110  ATANU GHOSH
  11U/5SW1 RUSH OSWEGO 2014 PREMIER CHRM1114  KIM SILSETH
  11U/5SW2 RUSH OSWEGO 2013 BLUE CHRM114  MELISSA SHELLEY
  11U/5SW2 RUSH OSWEGO 2013 PREMIER CHRM113  SEAN DALEIDEN
  11U/5W2 RUSH WEST 2013/14 BLUE CHRM112  TRISH GRAVES
  12U/2N RUSH - WILMETTE WINGS 2012 PREMIER CHRM125  ADAM LEVY
  12U/2S RUSH SOUTH 2012 PREMIER CHRM1210  PEDRO GUTIERREZ
  12U/3SW RUSH OSWEGO 2012 PREMIER CHRM123  MAGGIE SADLER
  12U/3W RUSH WEST 2012 PREMIER CHRM121  CHRIS BAKER
  12U/4N RUSH NORTH 2012 BLUE CHRM127  DARCI SHAW
  12U/5E RUSH - WILMETTE WINGS 2012 RED CHRM126  ADAM LEVY
  12U/5N RUSH NORTH 2012 WHITE CHRM128  DARCI SHAW
  12U/5SW RUSH OSWEGO 2012 BLUE CHRM124  ANDREA HOGER
  12U/5SW RUSH OSWEGO 2012 BLUE 2 CHRM1211  ANDREA HOGER
  12U/5W2 RUSH WEST 2012 BLUE CHRM122  COLLEEN TRONGNETPANYA
  13U-MWC// RUSH NORTH 2011 PREMIER CHRM136  AMANDA VUJATOV
  13U-MWC// RUSH OSWEGO 2011 PREMIER CHRM132  JENNA ENGLER
  13U/2N RUSH - NORTH SHORE 2011 PREMIER CHRM134  ADAM LEVY
  13U/2W RUSH WEST 2011 PREMIER CHRM131  JENNIFER BARTEL
  13U/4SW RUSH SOUTH 2011 PREMIER CHRM137  DAVID VALDIVIA
  13U/5E RUSH - NORTH SHORE 2011 BLUE CHRM135  ADAM LEVY
  13U/5SW RUSH OSWEGO 2011 BLUE CHRM133  CARLIE ALCAZAR
  14U/2N RUSH NORTH 2010 PREMIER CHRM147  JASON SHAW
  14U/2W RUSH WEST 2010 PREMIER CHRM141  JOE FOWLER
  14U/3NE RUSH - NORTH SHORE 2010 PREMIER CHRM143  ADAM LEVY
  14U/3SW RUSH OSWEGO 2010 PREMIER CHRM144  ENRIQUE CASTANEDA
  14U/4NW RUSH WEST 2010 GRAY CHRM142  JOHNNY PACHECO
  14U/5N RUSH NORTH 2010/11 GRAY CHRM146  TRACIE CONRAD
  14U/5SW RUSH OSWEGO 2010 BLUE CHRM145  RICH SANTIAGO
  15U-IYSA// RUSH OSWEGO 2009 PREMIER CHRM152  JOE MANN
  15U-SPRING/2N RUSH - NORTH SHORE 2009 PREMIER CHRM151  ADAM LEVY
  15U-SPRING/3N RUSH NORTH 2009 PREMIER CHRM155  JACLYN BEEGUN
  15U-SPRING/4SW RUSH OSWEGO 2009 BLUE CHRM153  AMBER HARTING
  15U-SPRING/5SW RUSH OSWEGO 2009 WHITE CHRM154  GREGG FAIRLEY
  16U-IYSA// RUSH OSWEGO 2008 PREMIER CHRM161  KIM SILSETH
  16U-MWC// RUSH NORTH 2008 PREMIER CHRM164  KELLY PRYOR
  16U/3NW1 RUSH NORTH 2008 BLUE CHRM163  SUMEET DAGAR
  16U/3SW RUSH OSWEGO 2008 BLUE CHRM162  GREGG FAIRLEY
  16U/3W RUSH WEST 2008/2009 PREMIER CHRM165  RICHARD SIMPSON
  17U-IYSA// RUSH NORTH 2007 PREMIER CHRM172  BENJAMIN WILBOR
  17U-IYSA// RUSH OSWEGO 2007 PREMIER CHRM171  GREGG FAIRLEY
  18U-MWC// RUSH PHENOMS 2006 CHRM181  PRESI HUITRON
  18U/3N RUSH NORTH 2006/2007 PREMIER CHRM183  BENJAMIN WILBOR
  18U/3S RUSH OSWEGO 2006 PREMIER CHRM182  NICOLAS AGUILAR
  19U-IYSA// RUSH OSWEGO 2005 PREMIER CHRM191  GREGG FAIRLEY
  19U-IYSA// RUSH WEST 2005 PREMIER CHRM192  RICHARD SIMPSON

 Key Contacts
  ANN STEPHENS Manager
  THOMAS GIZYNSKI Manager - WILMETTE WINGS
  JEFF RALSTON President
  MICHAEL COCKROFT DOC

 Contacts    115    
  ABBINANTE, STEVE
  AGUILAR, NICOLAS
  ALCAZAR, CARLIE
  ANDERSON, SCOT
  ARIAS, GASPAR
  BAKER, CHRIS
  BARTEL, JENNIFER
  BEANS, KIM
  BEEGUN, JACLYN
  BEIRNE, ANN
  BICOCCHI, MARK
  BURDA, ALEX
  CANNON, KAITLYN
  CASTANEDA, ENRIQUE
  CHERNICK, NIKITA
  COCKROFT, MICHAEL
  CONNELLY, SEAN
  CONNOR, SEAN
  CONRAD, TRACIE
  CRAIG, GAVIN
  DAGAR, SUMEET
  DALEIDEN, SEAN
  DAVIES, JAMIE
  DEAN, TIM
  DIRKS, BRENT
  DOYLE, MIKE
  EARNEST, BRAD
  EARNEST, LEIGHANA
  ENGLER, JENNA
  ERF, ERIC
  ESCOBAR, PAUL
  FAIRLEY, GREGG
  FOWLER, JOE
  FOWLER, SAMUEL
  GALT, FRAZER
  GENI, LINDA
  GHEBGHOUB, MEHDI
  GHOSH, ATANU
  GIZYNSKI, THOMAS
  GLENN, RUDY
  GLENN, KATHY
  GRAVES, TRISH
  GRAY, KEVIN
  GRECO, ANN
  GUTIERREZ, PEDRO
  HARTING, AMBER
  HLINKA, ERIC
  HOGER, ANDREA
  HORTEALES, CHRISTOPHER
  HUITRON, PRESI
  HUITRON, PRESI
  HUNLEY, HOLLY
  HURTIG, ELLIOTT
  HURTIG, REED
  JANOWIAK, CRAIG
  JOSEPH, BRENTON
  KAPETANOPOULUS, CHRIS
  KEIL, ASHLEY
  KLOSTERMAN, MATT
  KROLL, KELLEY
  LEVY, ADAM
  LOPEZ, JAYRO
  LOVRIC, JOSEPH
  LUNDEEN, JEFF
  MACEY, GRANT
  MANN, JOE
  MANUAL, ROSE
  MARTINEZ, DANI
  MARX, SCOTT
  MATUTE, MARCO
  MOELLER, TRISTIN
  NAVA, KEVIN
  OREILLY, TOM
  PACHECO, JOHNNY
  PEREZ, ABEL
  PFEIFFER, SCOTT
  PIOTROWSKI, JAKUB
  PORTUGAL, MAURICIO
  PRYOR, KELLY
  QUICK, DELANEY
  RABE, MICHAEL
  RALSTON, JEFF
  REVELES, DETZI
  RIOS, DEBBIE
  RODRIGUEZ, MARTIN
  ROGOWIN, ADAM
  SADLER, MAGGIE
  SANTIAGO, RICH
  SCHOEN, KEN
  SCHWARTZ, DANIEL
  SERRANO, CARLOS
  SEWESTER, ALLYSON
  SHAW, JASON
  SHAW, DARCI
  SHELLEY, MELISSA
  SILSETH, KIM
  SILVIO, TONY
  SIMPSON, RICHARD
  SMITH, JENN
  STEPHENS, ANN
  STUECK, CARRIE
  STUMME, ABRAM
  TAYLOR, COAL
  TOVAR, FABIAN
  TRONGNETPANYA, COLLEEN
  VALDIVIA, DAVID
  VAN ZANTEN, BRIANNA
  VUJATOV, AMANDA
  WANG, JENNIFER
  WILBOR, BENJAMIN
  WOLFMAN, KELSEY
  WOOLSON, VERONICA
  ZAMORA, FREDDY
  ZBROZEK, KATHERINE
  ZHAO, DI